Výroba purpanelů-osb

Purpanel-osb, obrovská flexibilita pro tvoření.

Velkou výhodou našeho systému je, jednoduchost a rychlost montáže staveb, od garáži až po rodinné domy. Pomoci těchto purpanelu-osb je možno realizovat stavby i svépomoci dle vašich představ bez nutnosti účasti odborné firmy. Výhodou je minimalizace tepelných mostů, dosažené díky perodrážkového systému spojování našich purpanelu-osb.

Izolační purpanel-osb byl vyvinut pomocí výrobního postupu, jejichž cílem je splnění důležitých cílů, jako je vytvoření vynikajících pur sendvičů, neustálého zlepšování energetické účinnosti našich konstrukčních izolovaných purpanelů-osb.

Používáme vlastní výrobní metodu, vstřikování polyuretanovou pěnu rovnoměrně mezi dvě osb desky. Výsledkem je vynikající pevnost a to až pěti násobná oproti klasické rámové konstrukci a vysoké hodnoty R.

vyroba purpanelu-osb

Předchystání purpanelů-osb.

Přednastavená řezání našich purpanelů-osb, což je proces, který zkracuje čas instalace a prakticky eliminuje odpad na místě. Naše purpanely-osb dorazí na staveniště označené a připravené k montáži.

 

 

Zde je návod, jak to funguje:

1. Vyberete si dům nebo stavbu dle vašich představ, my dle vašich dodaných dokumentů, nákresů a       představ, ve spolupráci architekta a projektanta, vypracujeme a navrhneme stavbu.

2. Poté, co bude schválena výkresová dokumentace projektu a rozměry stavebních otvorů, tak               začne příprava purpanelů-osb.

3. Po přípravě jsou purpanely-osb, nařezány, označeny pro postup montáže a připraveny pro odvoz       na staveniště.